| Marka Adı: | Sayok |
| Model Numarası: | SN-190 |
| Adedi: | 1 set |
| fiyat: | EXW US$6900 -15000/set |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 50 set /ay |
Özel Tek, Çift Yolu, Üç Yolu Yüksek Hızlı Prezervatif Paketleme Makinesi
Tedarik Kondomu Lateks Kondom Paketleme Ekipmanı Çizgi Dört Yan Dolu Dükkanlı Paketleme Makinesi
Prezervatif paketleme makinesi prezervatifi otomatik olarak malzeme kalıbının üzerine belirlenmiş konuma koyar, torbanın uzunluğuna göre belirli bir uzunlukta çıkar ve durur.Sonra kalıp uzun ısı mühürleme kenarını kapatır, prezervatifi ambalaj torbasına yerleştirir, kalıbın kısa ısı mühürleme kenarını kapatır ve aynı zamanda bıçakla kesilir.
1.Uluslararası markalar kullanan ithalat edilen şanzıman debriyaj parçaları, istikrarlı çalışma, daha az gürültü ve yüksek iş verimliliği.
2Ürün ambalajı mühürleme embossing: müşteri gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.
3Malzeme boyutu: 30*70mm, 55*55mm, 58*58mm veya kapsam içindeki herhangi bir boyut.
4Bu prezervatif paketleme makinesi farklı malzeme BO filmi, ambalaj kompozit zarı (iki katman, üç katman veya alüminyum filmi) için uygundur.
Özellikler:
| Model |
SN 190. |
| Uygun Malzeme | Uygun Malzeme |
| Paketleme Hızı |
40-100 torba/dakikada |
| Paketin Boyutu |
L*W 65-330mm*30-110mm |
| Güç kaynağı | 220 50/60Hz |
| Güç | 2.5KW |
| Makine boyutu | 4000x720x1600mm |
| Besleyici | 4100*820*1700mm |
| Makine yolları | Yaklaşık 600kg |
|
Hava tüketimi |
≥30m3/h (kendini sağlayan), basınç: 0.6-0.8Mpa |
| Otomasyon derecesi | Otomatik |
| İşleme özelleştirme | Özel işleme hazır |
| Malzeme Türü | Katı |
| Uygulanabilir nesneler | Prezervatif, lateks parmak yatağı veya diğer küçük lateks ürünleri. |
Makine ayrıntıları:
|
1Paketleme makinesinin görünümü Malzeme serbest bırakma, paketleme ve mühürleme ve kesme tek adım süreci fark edebilirsiniz |
|
|
2.Örtümlerin karşılaştırma fonksiyonu ile Paket daha güzel ve marka düzeyi iyileştirilmiştir (benchmarking fonksiyon modelleri için geçerlidir); |
|
|
3. Taşıyıcı cihazı
Operasyon platformu kaseti konumlandırma bant taşıyıcı cihazı |
|
|
4Tam otomatik mühürleme ve kesme Döşeme ve kesim küçülmesi tek bir geçişle tamamlanır, insansız otomatik işletim gerçekleştirilir. |
|
|
5Kendini kilitleyen gimbal. Gerektiği gibi herhangi bir zamanda hareket, kendi kendine kilitlemek ve herhangi bir zamanda kilitlemek için basın |
|
| 6Otomatik Prezervatif Paketleme Makinelerinin Uygulamalar |
|