| Marka Adı: | Sayok |
| Model Numarası: | SN-900 |
| Adedi: | 1 takım |
| fiyat: | EXW US$17900-20950/set |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 50 set /ay |
Masa örtüsü katlama ve geri sarma makinesi, besleme, katlama, konumlandırma, kesme ve yuvarlama birleştirerek masa örtüsünün son işleme yönelik yüksek verimli otomatik bir ekipmandır.Otel malzemeleri fabrikalarında yaygın olarak kullanılır, yemek malzemeleri işletmeleri ve tekstil baskı ve boyama tesisleri, düşük verimlilik, tutarlı katlama kalitesi ve manuel işleme sıkıntılı yuvarlama sorunlarını etkili bir şekilde çözüyor.
Güvenilir performans ve verimli işleme kapasitesine sahip bu makine, masa örtüsü endüstrisinde kilit bir ekipman olup, işletmelerin verimliliğini artırmasına yardımcı oluyor.maliyetleri azaltmak ve rekabet gücünü artırmak.
| Makine modeli | SN-900A |
| Çiğ madde | genişliği1000~1800mm |
Makinenin ağırlığı | Ana bilgisayar: yaklaşık 310KG, otomatik yükleme rağı: yaklaşık 300KG |
Makine rengi | Beyaz pişirme boyası, kromlama veya oksidasyon yüzey işlemeBazı parçalar |
ÇalışanÇevreDurum | Kuru ve temiz fabrika |
Güç kaynağı gereksinimleri | Tek fazlı, AC 220V, 50/60 HZ GüççizgiArayüz 16A üçgen fişidir. |
Makine gücü | Maksimum güç 1.5KW |
Hava kaynağı gereksinimleri | Sıkıştırılmış hava: 0.4-0.8MPa Hava tüketimi: 65L/min 3 Inter boru: 8 santimetre çapında |
| Katlama hızı | Katlama hızı yaklaşık: (8 ~ 12)±1PCS/dakikası |
| Katlanmış boyutlar | uzunluğu 150 mm...ya da380 mm,Genişliği 150 mm...ya da220 mm |
| İletişim modu | Servo motor, rehber ray |
| Kontrol sistemi: | İnsan-bilgisayar arayüzü ayarlama işlevi, PLC programlama kontrolü |
Operatör | 1 Operator |
1. Katlama ve Dönüştürme Entegre Makine Malzeme çözme, katlama, parçalara ayırma ve küçük rulolara dönüştürme işlemini tek adımlı olarak gerçekleştirebilir. | |
2. Kompakt tasarım açılan hammadde tutucusu Büyük hammadde kalkan tasarımı, kurulabilir. | |
3. Çalışma Süreci Bu makine 5 parçadan oluşuyor: | |
4Çok fonksiyonel özel mekanik cihazlar kaliteli hizmetten yararlanır. | |
| 6Tek kullanımlık masa örtüsü için otomatik katlama ve geri sarma makinesi. |
|