| Marka Adı: | Sayok |
| Model Numarası: | SN-350WL |
| Adedi: | 1 takım |
| fiyat: | EXW US$15435-18585/set |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 50 set /ay |
Bu otomatik ıslak mendil üretim makinesi, kişisel bakım, ev temizliği,Bebek bakımı ve ticari hijyen alanlarıGelişmiş dokunulmamış kumaş kesimi, sıvı doldurma, mühürleme ve ambalajlama entegre teknolojisini benimseyerek, istikrarlı işletim, yüksek üretim verimliliği ve hassas kontrol özelliğine sahiptir.
Ekipman, ürün güvenliğini sağlamak için temiz ve hijyenik bir üretim yapısıyla uluslararası hijyen standartlarına uygun.ambalaj boyutu ve ıslak sıvı oranı, küçük ve orta seri ıslak bezlerin çeşitlendirilmiş özel üretim taleplerini karşılamak.Ürünlerin ıslak bez üretimi işini genişletmesi için ideal bir seçimdir..
| Islak bezler açılmış boyutlarda | L*H:100-220×100-240mm |
| Islak bezler katlanmış boyut | L*H:80-110×30-90mm |
| Islak mendillerin katlama yöntemi | Dikey katlanmış N/W tipi |
| Çanta boyutu | Çanta:L*W*H:65-200×30-100 x 5-80mm |
| Üretim tarihi | Mürekkep tekerleği kodlama cihazı ile donatılmış (düşük maliyetli, değiştirilmesi kolaydır) |
| İşleme kapasitesi | 30-100 torba/dakika |
| Ambalaj filmi gereksinimleri | Kompozit film, alüminize film, polietilen / polipropilen ve diğer termal kompozitler |
| Çiğ kağıt çekirdeğinin iç çapı | Φ 76.2mm (= 3") |
| Toplam güç | 220V 50Hz 2.8 KW |
| Hammaddeler | 4080 g/m2 tozsuz kağıt, kumaş, iplik kumaş |
| Makine ağırlığı | yaklaşık 1000 kg |
| Boyutları |
(L) 4600 × ((W) 1480 × ((H) 1460 mm |
| 1Paslanmaz çelik kalitesi, görünüşü iyi ve makinesi daha dayanıklı | |
| 2. Her bir eksen bağımsız olarak gerilim için kontrol edilir ve bağımsız olarak tahrik edilir | |
| 3Yüksek hızlı rulo kesici kesimi, dakikada 150 kesim. | |
| 4- Paketleme makinesine bağlanmak için otomatik toplama sistemi. | |
| 5Servo tahrik ve kontrol paketleme, kullanımı kolay | |
| 6. Üç taraflı mühürleme ambalaj türü, kolay açılan delik ve marka çıkartması ile. |