| Marka Adı: | Sayok |
| Model Numarası: | SN -420/520/720/820 |
| Adedi: | 1 takım |
| fiyat: | EXW US$39999-49999/set |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 50 set /ay |
Bu entegre paketleme sistemi, 2.5 kg kedi kumunun yüksek hızlı, doğru bir şekilde paketlenmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Yüksek hassasiyetli 10/14 kafalı bilgisayar tartıcısını büyük bir dikey vakum paketleme makinesiyle birleştirerek istikrarlı performans, yüksek verimlilik ve kolay kullanım sunar, bitmiş ürünler iyi bir vakum etkisiyle, nakliye ve depolama için çok kolaydır.
10/14 çok kafalı tartıcı hızlı ve doğru tartım sağlarken, büyük dikey vakum paketleme makinesi büyük torba boyutlarını ve güçlü film uyumluluğunu destekler, evcil hayvan malzemeleri, granül malzemeler ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılır. Üretim verimliliğini etkili bir şekilde artırır ve işçilik maliyetlerini azaltır, bu da onu otomatik kedi kumu paketleme hatları için ideal bir çözüm haline getirir. Grup için fiili gereksinimlere bağlı olarak büyük hacimli tartıcı ve büyük dikey vakum paketleme makinesi modeli kullanmak isteğe bağlıdır.
Yüksek doğruluk ve kolay kırılabilir malzemelerin paketlenmesinde kullanıma uygundur, örneğin: puf gıda. çıtır pirinç, jöle, şeker, antep fıstığı, elma dilimleri, mantı, çikolata, evcil hayvan maması, küçük donanım, ilaç, vb.
| Model | SN -420/520/720/820 |
| Paketleme Hızı | 1-60 paket/dakika, ürüne ve modele bağlı olarak |
| Rulo filmin maksimum genişliği | 420mm/520mm/720mm/820mm
|
|
Torba uzunluğu |
80-320mm/80-420mm/100-500mm/100-550mm |
|
Torba genişliği |
50-200mm/50-250mm/100-350mm/180-400mm |
| Paketleme Boyutu | U*G*Y 60-280 * 60-200 * 30-100 mm |
| Güç Kaynağı | 220/380V 50/60Hz |
| Güç | 5.5KW |
| Makine boyutu | 1388*1116*1536 mm |
| Makine Ağırlığı | Yaklaşık 500kg |
| Özellik |
SN serisi ana çerçeve |
| Güç Kaynağı | 220/380V 50/60Hz |
| Güç | Yaklaşık 5.5 KW |
| İletim yöntemi | Z-Lift Yükleyici |
| Ölçüm ekipmanı | 10/14 kafalı bilgisayarlı kombinasyon terazileri, gereksinime bağlı olarak |
| Paketleme Filmi | OPP/CPP, CPP/PE, MST/PE, PET/PE |
| 1. Yatay tasarım, tam otomatik paketleme küçültme hattı | |
|
2. Dozaj cihazı Çok kafalı tartıcı, granül, pul ve küçük parçalı malzemelerin yüksek hızlı ve doğru tartımı için kullanılır. Gıda, evcil hayvan malzemeleri, donanım ve diğer endüstrilerde yaygın olarak uygulanır, otomatik paketleme hatları için verimli tartım çözümleri sunar. |
|
|
3. Yardımcı ekipman Elektronik platform, çok kafalı tartıcıyı desteklemek için kullanılır. Çalıştırmaya daha kararlı bir şekilde sabitlenmesini sağlar ve işçilerin herhangi bir hata olup olmadığını kontrol etmeleri için merdivenler bulunur. |
|
|
4. Yardımcı ekipman Z tipi kova elevatörü, granül malzemelerin dikey ve yatay taşınması için kullanılır. Gıda, yem, kimya ve paketleme endüstrilerinde yaygın olarak uygulanır, üretim hatları için otomatik besleme ve kaldırma sağlar. |
|
|
5. Yardımcı ekipman Bitmiş ürün konveyörü, paketlenmiş malları paletleme, denetim ve depolama gibi sonraki işlemlere taşımak için kullanılır. Gıda, içecek, kimya ve paketleme endüstrilerinde yaygın olarak uygulanan, sorunsuz ve verimli üretim hattı bağlantısı sağlar. |
|
|
6. Kendinden kilitlemeli gimbal Gerektiğinde herhangi bir zamanda hareket eder, kendiliğinden kilitlemek için bastırın ve herhangi bir zamanda kilitleyin |
|
| 6. Çok amaçlı makine çeşitli ürünler için |
|