| Marka Adı: | Sayok |
| Model Numarası: | SN -420/520/720/820 |
| Adedi: | 1 Takım |
| fiyat: | EXW US$39999-49999/set |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 50 set /ay |
Bu tamamen otomatik büyük dikey form doldurma mühürleme (VFFS) ambalaj sistemi, yüksek hassasiyetli çok başlı kombinasyon tartıcı ile entegre edilmiştir.Dondurulmuş altın tavuk nugetlerinin hijyenik ambalajıDondurulmuş gıda ürünlerinin istikrarlı çalışmasını ve doğru tartılmasını sağlayan tartma, torba yapımı, doldurma, mühürleme, tarih kodlaması ve kesme de dahil olmak üzere tek adımlı otomatik işlemeyi gerçekleştirir.Hat, gıda sınıfı paslanmaz çelik yapısı ile donatılmıştır., kolay temizlenmesi ve çeşitli poşet stilleriyle uyumluluğu, bu da donmuş ekmekli tavuk nuggetlerinin seri üretimi ve ihracat kalitesi ambalajı için ideal bir çözüm haline getiriyor.
Yüksek hassasiyetli ve kolay kırılgan malzemelerin ambalajlanmasında kullanılabilir: şişkin gıda, kırışık pirinç, jöle, şeker, pistaşo, elma dilimleri, dumpling, çikolata, evcil hayvan maması, küçük donanım, Tıp,vb..
| Model | SN-420/520/720/820 |
| Paketleme Hızı | 1-60 paket/dakika, ürüne ve modele bağlı |
| Rulo filminin maksimum genişliği | 420mm/520mm/720mm/820mm |
| Çanta uzunluğu | 80-320mm/80-420mm/100-500mm/100-550mm |
| Çuval genişliği | 50-200mm/50-250mm/100-350mm/180-400mm |
| Paketin Boyutu | L*W*H 60-280 * 60-200 * 30-100 mm |
| Güç kaynağı | 220/380V 50/60Hz |
| Güç | 5.5KW |
| Makine boyutu | 1388*1116*1536 mm |
| Makine yolları | Yaklaşık 500 kg |
| Özellik | SN serisi ana çerçeve |
| Güç kaynağı | 220/380V 50/60Hz |
| Güç | Yaklaşık 5,5 KW |
| Gönderim yöntemi | Z-Lift yükleyicisi |
| Ölçme ekipmanları | 10/14 baş bilgisayarlı kombinasyon ölçekleri, gereksinimlere bağlı |
| Paketleme filmi | OPP/CPP,CPP/PE,MST/PE,PET/PE |
|
1Dikey tasarım, tamamen otomatik ağırlama ambalaj hattı Çelik tasarımlı, çoklu başlı tartıcı, Z kaldırıcı, platform, ana VFFS makinesi, titreşimli besleyici, çıkış taşıyıcı vb. ile gruplanmış, tam otomatik bir tartım paketleme hattıdır. |
|
|
2. Dozlama cihazı Çok başlı tartıcı, granüler, pullu ve küçük parça malzemelerin yüksek hızlı ve doğru tartımı için kullanılır. Gıda, evcil hayvan malzemeleri, donanım ve diğer endüstrilerde yaygın olarak uygulanır,Otomatik ambalaj hatları için verimli tartım çözümleri sağlamak. |
|
|
3. Yardımcı ekipman Elektronik platform, çoklu başlı tartıcıyı desteklemek için kullanılır. İşlemeye daha istikrarlı bir şekilde sabitlenir ve işçilerin herhangi bir arıza olup olmadığını kontrol etmeleri için merdivenler vardır. |
|
|
4- Yardımcı ekipman Z tipi kova asansörü, granüler malzemelerin dikey ve yatay taşınması için kullanılır.üretim hatları için otomatik besleme ve kaldırma gerçekleştirmek. |
|
|
5. Yardımcı ekipman Bitmiş ürün taşıyıcıları, paketlenmiş malları paletleme, denetim ve depolama gibi sonraki işlemlere taşımak için kullanılır.Gıdalarda yaygın olarak kullanılır, içecek, kimyasal ve ambalaj endüstrileri. |
|
|
6Kendini kilitleyen gimbal. Gerektiği gibi herhangi bir zamanda hareket, kendi kendine kilitlemek ve herhangi bir zamanda kilitlemek için basın |
|
| 6Çeşitli ürünler için çok amaçlı makine |
|