| Marka Adı: | Sayok |
| Model Numarası: | SN-350XS |
| Adedi: | 1 Takım |
| fiyat: | EXW US$22050-23700/set |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 50 set /ay |
Bu otomatik paketleme makinesi 5-30 adetlik taşınabilir seyahat ıslak mendilleri için özel olarak tasarlanmıştır. Otomatik besleme, katlama, sayma, torba yapımı, kapatma ve kesme işlemlerini tek bir işlemde tamamlar. Mini seyahat paketi, tek sıra ve küçük paket ıslak mendiller için uygundur. İstikrarlı çalışma, yüksek paketleme hızı ve hassas sayma özellikleriyle özelleştirilmiş torba boyutunu ve sızdırmazlık stilini destekler. Makine, ıslak mendil üreticilerinin taşınabilir seyahat paketi ürünleri üretmesi için ideal bir ekipman olan düşük arıza oranı, kolay kullanım ve basit bakım özelliklerine sahip yüksek kaliteli elektrikli ve pnömatik bileşenleri benimser.
| Islak mendil katlama yöntemi | Dikey olarak katlanmış N/W tipi |
| Çanta boyutu | çanta:U*G*Y:100-260×40-110 x 5-50mm |
| Üretim tarihi | Mürekkep tekerleği kodlama cihazıyla donatılmıştır (düşük maliyetli, değiştirilmesi kolay) |
| İşleme kapasitesi | Dakikada 100-150 kesim |
| Ambalaj filmi gereksinimleri | Kompozit film, alüminize film, polietilen/polipropilen ve diğer termal kompozitler |
| Ham kağıt çekirdeğinin iç çapı | Φ 76,2 mm (=3") |
| Toplam güç | 220V 50Hz 5KW |
| İşlenmemiş içerikler | 40~80g/m2 tozsuz kağıt, dokumasız kumaş, spunlace dokumasız kumaş |
| Makine ağırlığı | yaklaşık 800 kg |
| Boyutlar |
(U)5300×(G)1280×(Y)1460mm |
| 1. Paslanmaz çelik kalitesi, görünümü iyi ve makine daha dayanıklıdır | |
| 2. Her eksen gerilim açısından bağımsız olarak kontrol edilir ve bağımsız olarak tahrik edilir | |
| 3. Yüksek hızlı rulo kesici kesim, 150 kesim/dak. | |
| 4. Paketleme makinesine bağlanmak için otomatik boncuklanma sistemi. | |
| 5. Servo tahrikli ve paketleme kontrolü, kullanımı kolay | |
| 6. Açılması kolay delik ve marka etiketi ile üç tarafı contalı ambalaj tipi. |